Energylandia

PIĄTEK

59zł/49zł*
Wyjazd z Zakopanego, ul. Kościuszki 19a o godz. 8:30.

Powrót do Zakopanego ok. godz. 20:30.

Budapeszt


PROGRAM  WYCIECZKI :

•    08.30 - Wyjazd z Zakopanego przejaz do Zatoru;
•    Pobyt w Energylandii (ok. 6h);
•    Planowany powrót do Zakopnego (ok. 19:30) 

Energylandia - rodzinny park rozrywki

Park ENERGYLANDIA zlokalizowany jest w pięknej i malowniczej okolicy, w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa.

Pragniemy już na wstępie wyjaśnić, że Energylandia nie jest kolejnym lunaparkiem, czy czymś na kształt wesołego miasteczka oferującego klientom parę prostych urządzeń, głównie dla dzieci. Nic podobnego! Energylandia to pierwszy prawdziwy Park Rozrywki, oferujący swoim klientom usługi na najwyższym, światowym poziomie, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak również osób dorosłych. Jest to miejsce, w którym rodzice nie muszą pilnować swoich pociech, tylko razem z nimi spędzać niezapomniane chwile, a czas upłynie im na zabawie i wspólnej podróży do świata baśni i fantazji, świata magicznych przeżyć i niezwykłych doznań.

Energylandia jest wyjątkowym miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to potężny kompleks, w którym na ogromnej przestrzeni 26 hektarów znajduje się  około 60 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Wszystkie one prezentowane są w tematycznych, stylizowanych dekoracjach i aranżacjach, zawartych w kompletnej audio-wizualnej scenografii przygotowanej specjalnie dla danego urządzenia.

Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę dla Ciebie, czy Twoich dzieci. Można spędzić tam cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając z 60 atrakcji, tyle razy ile tylko się chce! Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził !

Cena: 59zł/49zł*
*dzieci i młodzież do lat 26, emeryt, renista za okazaniem legitymacji. 

W cenie:

•    transport komfortowym autokarem,

Cena nie zawiera
•    Dodatkowo płatne: bilety wstępu do nabycia w biurze organizatora z 5% rabatu
•    szczegółowy cennik: https://energylandia.pl/cennik/cennik-indywidualny
•    bilet wstępu do Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II: normalny 20 zł, ulgowy 15 zł (emeryci, renciści, studenci, młodzież, dzieci, os. niepełnosprawne i ich opiekunowie, nauczyciele), bilet rodzinny 50zł (2+3 lub 1+4 dzieci do 16 roku życia), dzieci do 7 lat GRATIS. Zwiedzanie możliwe tylko w przypadku wolnych miejsc

Warunki
•    W cenie biletu do parku: wszystkie atrakcje bez limitów: roller-coastery, karuzele, kina, widowiska, pokazy, strefa dziecięca, strefa familijna, strefa ekstremalna, Water Park! Bilet całodzienny bez limitów czasowych i ilościowych, Bilet nie obejmuje gastronomii, automatów do gier obsługiwanych żetonami, sklepów i pamiątek.
•    Organizator nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu.
•    Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
•    Odwołanie imprezy z powodu braku odpowiedniej ilości uczestników, może nastąpić najpóźniej na 1 dzień przed rozpoczęciem imprezy do godziny 12.00.

Energylandia
Energylandia

Zobacz na mapie lokalizację miejsca wycieczki.

Infolinia: 691 133 678 pn-pt: 9.00 - 19.00
Napisz do nas: turystyka@majerbus.pl