O nas

Centrum Turystyki Majer powstało w 2017 roku. Naszym celem od zawsze był stały rozwój. Działając przez wiele lat w branży transportu turystycznego postanowiliśmy wykorzystać zdobyte doświadczenie i pójść o krok dalej w kierunku kompleksowego organizowania turystyki.

Klientom oferujemy poznanie nie tylko najbliższego nam regionu, ale również głównych atrakcji w Polsce i za granicą, w tym najpiękniejszych europejskich stolic. Jeśli są Państwo miłośnikami górskich wycieczek, wielbicielami niebanalnych wrażeń lub sympatykami turystyki miejskiej – u nas znajdziecie odpowiednią dla siebie ofertę.

Ponadto zajmujemy się sprzedażą ubezpieczeń turystycznych, biletów komunikacyjnych, biletów PKL (Kasprowy Wierch, Gubałówka) oraz wynajmem naszych bezpiecznych i komfortowych autokarów. Współpracujemy też z innymi organizatorami turystyki dzięki czemu oferta usług, które mogą Państwo u nas nabyć, jest jeszcze bogatsza.

Co nas wyróżnia?

✔ Ciekawa i bogata w atrakcje turystyczne oferta wycieczkowa.

✔ Przemyślana organizacja oraz dbałość o każdy detal.

✔ Stawianie na pierwszym miejscu bezpieczeństwa podróżnych.

✔ Stosunek jakości świadczonych usług do ceny. Zniżki dla seniorów, studentów i dzieci.

✔ Opieka wykwalifikowanych pilotów i przewodników

✔ Własna flota bezpiecznych i komfortowych autokarów przystosowanych do obsługi grup turystycznych.

✔ Dążenie do zapewnienia klientom możliwie najwyższej jakości usług.

Czekamy na Państwa w naszych punktach sprzedaży oraz pozostajemy do dyspozycji mailowo i telefonicznie.

zamknij [x]Informacje dotyczące prywatności.
Ta strona korzysta z plików cookies. Pliki cookies są zapisywane w celach funkcjonalnych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one zapisane w Twoim urządzeniu. Przeczytaj naszą politykę prywatności.